» » Haft - technika zdobnicza.
Ręczniki z haftemZegarki z nadrukiemArtykuły przedszkolnePrzypinkiSzatkiKamizelki odblaskowePoduszki ozdobneKocyki z haftemKartki ozdobneSmycz reklamowaBiżuteria z nadrukiemKufle z nadrukiem

Hity sklepowe

Breloczek klubu piłkarskiego, sportowego, bokserskiego, pływalni, miłość do sportu

Breloczek do kluczy Twoim z nadrukiem - KOSZULKA

18,00 zł
Brelok Metalowy koszulka z logiem Parametry breloczka: Długość ~8,5 cm Sugerowane pole nadruku - 42 x 32 mm Wykonamy wszystkie nadruki odnośnie zdjęć, dedykacji i grafik za wyjątkiem zastrzeżonych. Znakiem towarowym może być w szczególności wyraz,…

Kontakt

Nasze hity

Haft - technika zdobnicza.

Data dodania: 28-10-2016

Już w starożytności ozdabiało się odzież nićmi, i innymi metalami, perłami, ozdobnikami. Czyniono starania by odzież i wystrój wnętrz był "bogaty". Dlatego powstawały nici złote czy srebrne, mieniące się i odbijające światło. Nici metalizowane stosujemy nadal w ważnych świętach i wydarzeniach kościelnych a także w ubiorach naszych duchownych. Najczęściej są to produkty na Chrzest Święty czy Komunię ale i odzież codziennego użytku jest często wzbogacana o dodatkowy efekt. Grupy motocyklowe często haftują swoje loga czy nicki na tzw. naszywkach, które umieszczają na kamizelkach czy kurtkach skórzanych.

Zapotrzebowanie rynkowe na inne kolory oraz możliwości powstania barwników trwałych, poliester i rozwój rynku doprowadził do bardzo dużej ilości kolorów nici. Producenci krajowi jak i zagraniczni prześcigają się w dążeniu do stałej, bogatej oferty barw. Obecnie można dobrać nici niemal do każdego loga firmowego.

Często spotykamy produkty które są wytwarzane na zamówienie. Przy dobrej komunikacji dwustronnej, otrzymasz produkt z którego będziesz bardzo zadowolony i umili Ci chwile, lub podarujesz ładny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Haft to także reklama, wizerunek dla Twojej Firmy. To logo na odzieży wizytowej, roboczej lub gadżet.
Nie ma dnia by klient nie oczekiwał "gratisu", "upustu", "rabatu"... Dlatego warto zadbać o posiadanie możliwości podarowania klientowi nie tylko zadowolenia z zakupu i obsługi, można zachęcić go by do nas wrócił.

Dlatego tak pospolity jest haft i wypiera inne formy nadruku na odzieży i tekstyliach.
Jest to technika trwała, o dużych możliwościach... i do różnych celów...

Na czym można haftować i jak odbywa się haft?
w następnym artykule :) z filmem

Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowości