Strona główna1 » Sublimacja
Kontakt
 • NIP: 635-118-99-48
 • E-mail:biuro@haftonline.pl
 • Telefon884-995-091
  884-995-090
 • Kontakt z Haftonline.pltelefoniczny :
  pn-pt 10:00-17:00
  sob 10:00-13:00

  osobisty:
  Po wcześniejszym umówieniu spotkania.
Nasze hity
Opinie o produktach
Ankieta

Lubisz spersonalizowane prezenty?

 • tak
 • niekoniecznie
 • nie
 • nie mam zdania

Sublimacja

Sublimacja to przeniesienie grafiki z komputera na wydruk na specjalnym papierze a następnie z papieru na przedmiot. Są to z reguły wydruki wielokolorowe, zdjęcia, loga. Wydruk wykonuje się na przystosowanych do tej technologii drukarkach, które posiadają tusz sublimacyjny. Ze względu na duża liczbę oferowanych urządzeń ważny jest dobór do odpowiedniego asortymentu oraz sposobu wykorzystywania.

Drukarki posiadają tusz sublimacyjny. Pojemniki z tuszem mogą być różne jak i systemy ich montażu, lecz najważniejsze iż często możemy spotkać przy tych urządzeniach 4 zbiorniczki (niebieski, purpurowy, żółty, czarny) lub 6, co pozwala na osiągnięcie jeszcze większej dynamiki barw.

Gotowy nadruk umieszczony na przedmiocie (od odzieży po ceramikę, blachy i inne produkty aż do biżuterii) możemy dociskamy specjalnymi prasami które wytwarzają ciepło rzędu 160-210 st. Celsjusza. To też jest ważne. Gdyż w tej technice odtwarzania wydruku na przedmiocie ważne są trzy aspekty: docisk, temperatura i czas.

Sublimacja to dobre rozwiązanie dla wielokolorowych nadruków z dużą dokładnością. Nadruk jest odporny na wysokie temperatury a sama technologia omija wszelkie bariery jakości drukowanych fotografii.

Firma nasza oferuje sublimację (termo-transfer) lub jak kto woli nadruk, na bardzo dużej ilości produktach. Wykorzystujemy do tego różne prasy. Nasz bogaty park maszynowy pozwala na nadruk od granitu i blachy po biżuterię, kieliszki, kubki czy też koszulki.

Zapraszamy do kontaktu z nami, pod nr tel. 884 995 091

sublimacja, termo-nadruk, nadruk dowolny, logo, kubki, kieliszki, cewramika, granit

Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowości

Opinia o produkcie
Fartuszek szyty wg moich wytycznych, bardzo ładnie się prezentuje, Córka jest lewo ręczna i kieszonkę chciałam z lewej strony. Wszystko super, Haft najwyższej…
Ocena produktu 5/5
Pracowaliśmy dla...

PINK Bowling & Club Kręgielnia RybnikBrocantePuchałkaRestauracja Leśna OstojaCampernikiAvis Balustrady RybnikMG AutomationThe Wonder YearsAperiaLebo GreenAndaleaBractwo KurkowePTSFkoshaolinfazerKarasu6 Harcerska Drużyna ŻeglarskaAmetystATH Serwis RybnikIndustrial Solutions GroupBlach Car Blacharstwo samochodowe A.SerszyńskiTARGET Przemysław Fiałkiewicz gadżety reklamowe dla Twojej firmyBGM carsBellaDomotermEasyMedeffect centrum osłonHODOWLA Z BREŃSKIEJ FANABERIIEmek Kebab RybnikFem Fit 3D WodzisławMiilux PolandMebla SystemMedicHome Centrum Stomatologii Estetycznej BrennaMBurszNetLubar PrefabrykacjaNPSOSP SuminaYasumi Spa RybnikEl-Dan

darmowa wysyłka od 300 zł