» Sublimacja
Ręczniki z haftemZegarki z nadrukiemArtykuły przedszkolnePrzypinkiSzatkiKamizelki odblaskowePoduszki ozdobneKocyki z haftemKartki ozdobneSmycz reklamowaBiżuteria z nadrukiemKufle z nadrukiem

Hity sklepowe

Breloczek klubu piłkarskiego, sportowego, bokserskiego, pływalni, miłość do sportu

Breloczek do kluczy Twoim z nadrukiem - KOSZULKA

18,00 zł
Brelok Metalowy koszulka z logiem Parametry breloczka: Długość ~8,5 cm Sugerowane pole nadruku - 42 x 32 mm Wykonamy wszystkie nadruki odnośnie zdjęć, dedykacji i grafik za wyjątkiem zastrzeżonych. Znakiem towarowym może być w szczególności wyraz,…

Kontakt

Nasze hity

Sublimacja

Sublimacja to przeniesienie grafiki z komputera na wydruk na specjalnym papierze a następnie z papieru na przedmiot. Są to z reguły wydruki wielokolorowe, zdjęcia, loga. Wydruk wykonuje się na przystosowanych do tej technologii drukarkach, które posiadają tusz sublimacyjny. Ze względu na duża liczbę oferowanych urządzeń ważny jest dobór do odpowiedniego asortymentu oraz sposobu wykorzystywania.

Drukarki posiadają tusz sublimacyjny. Pojemniki z tuszem mogą być różne jak i systemy ich montażu, lecz najważniejsze iż często możemy spotkać przy tych urządzeniach 4 zbiorniczki (niebieski, purpurowy, żółty, czarny) lub 6, co pozwala na osiągnięcie jeszcze większej dynamiki barw.

Gotowy nadruk umieszczony na przedmiocie (od odzieży po ceramikę, blachy i inne produkty aż do biżuterii) możemy dociskamy specjalnymi prasami które wytwarzają ciepło rzędu 160-210 st. Celsjusza. To też jest ważne. Gdyż w tej technice odtwarzania wydruku na przedmiocie ważne są trzy aspekty: docisk, temperatura i czas.

Sublimacja to dobre rozwiązanie dla wielokolorowych nadruków z dużą dokładnością. Nadruk jest odporny na wysokie temperatury a sama technologia omija wszelkie bariery jakości drukowanych fotografii.

Firma nasza oferuje sublimację (termo-transfer) lub jak kto woli nadruk, na bardzo dużej ilości produktach. Wykorzystujemy do tego różne prasy. Nasz bogaty park maszynowy pozwala na nadruk od granitu i blachy po biżuterię, kieliszki, kubki czy też koszulki.

Zapraszamy do kontaktu z nami, pod nr tel. 884 995 091

sublimacja, termo-nadruk, nadruk dowolny, logo, kubki, kieliszki, cewramika, granit

Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowości