» Polityka prywatności
Ręczniki z haftemZegarki z nadrukiemArtykuły przedszkolnePrzypinkiSzatkiKamizelki odblaskowePoduszki ozdobneKocyki z haftemKartki ozdobneSmycz reklamowaBiżuteria z nadrukiemKufle z nadrukiem

Hity sklepowe

Breloczek klubu piłkarskiego, sportowego, bokserskiego, pływalni, miłość do sportu

Breloczek do kluczy Twoim z nadrukiem - KOSZULKA

18,00 zł brutto18,00 zł netto
Brelok Metalowy koszulka z logiem Parametry breloczka: Długość ~8,5 cm Sugerowane pole nadruku - 42 x 32 mm Wykonamy wszystkie nadruki odnośnie zdjęć, dedykacji i grafik za wyjątkiem zastrzeżonych. Znakiem towarowym może być w szczególności wyraz,…

Kontakt

Nasze hity

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Co to jest „polityka prywatności”?
Polityka prywatności stanowi zbiór podstawowych zasad i wiadomości informujących oraz regulujących sposób wprowadzania lub przetwarzania przez Haftonline.pl danych osobowych użytkowników prowadzonych przez nas serwisów internetowych - czyli także i Twoich!

Po co w ogóle firmie Haftonline.pl Twoje dane osobowe?
W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, a także chcąc zapewnić Tobie, jak i wszystkim pozostałym użytkownikom ochronę niezbędną do niezakłóconego korzystania z naszych serwisów zmuszeni jesteśmy zbierać i przechowywać dane osobowe pozwalające m.in. na możliwie precyzyjną identyfikację użytkowników - innymi słowy musimy wiedzieć to, jaka konkretnie osoba kryje się pod danym nickiem i jak w razie potrzeby możemy się z nią skontaktować.

Co ważne wszystkie Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla prawnie usprawiedliwionych celów Haftonline.pl.

Kto dokładnie jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest Firma zarejestrowana na: Tadeusz Ruszkiewicz, z siedzibą w Rybniku przy ul. Wandy 13 lok. 15, wpisana pod numerem REGON 240763887 przez Urząd Miasta w Rybniku, posiadającą NIP o numerze 6351189948. Najłatwiej skontaktować się z nami wysyłając mail na adres: biuro@haftonline.pl lub poprzez zakładkę kontakt w wybranym serwisie.

Czy Twoje dane są bezpieczne?
Oczywiście, że tak. Firma Haftonline.pl wdrożyła zaawansowane środki zapobiegawcze, zabezpieczające dane osobowe przed niekontrolowanym lub nieuprawnionym dostępem do nich. Zbiór danych został zgłoszony Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych (www.giodo.gov.pl) i podlega jego ochronie oraz nadzorowi.

Kto ma dostęp do Twoich danych?
Zgodnie z zasadami przyjętymi w Haftonline.pl, nikt poza Administratorem danych osobowych nie ma dostępu do danych osobowych użytkowników. Wyjątek stanowią uprawnione na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego organy władzy publicznej (jak policja, prokuratura czy centralne biuro śledcze).

Jaki masz wpływ na swoje dane?
Udostępniając swoje dane osobowe masz prawo do szeregu działań, a przede wszystkim do: Dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich modyfikacji. Uzyskania informacji, od kiedy przetwarza się w zbiorze dane jej dotyczące, oraz podania w powszechnie zrozumiałej formie treści tych danych, np. poprzez informację o wysyłce towaru, wówczas przetwarzamy Twoje dane przewoźnikowi, lub także poprzez newsletter. Uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane. Żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

Pełen katalog uprawnień znajdziesz w rozdziale 4 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Jakie dane osobowe udostępniasz?
Haftonline.pl zbiera i przetwarza jedynie dane osobowe wprowadzane podczas rejestracji w naszych serwisach internetowych, w zależności od danego działu są to: imię i nazwisko, adres zamieszkania (adres wysyłki zakupionego towaru), a ponadto adres e-mail i  numer telefonu. Jest bardzo ważne abyś pamiętał/a o tym, że Haftonline.pl nie przetwarza danych osobowych dla innych sklepów i nie ponosi odpowiedzialności za dane znajdujące się w profilu użytkownika danego działu strony www.haftonline.pl, zarządzanym przez niego samego, czyli te które własnoręcznie zamieszczasz na swoim koncie tzw. koncie użytkownika.
Dane wpisujesz na własną odpowiedzialność!

Jeżeli po udostępnieniu takich danych istnieje obawa, że mogą one w ten sposób zostać zidentyfikowane, skontaktuj się z nami, a podpowiemy ci jak rozwiązać ten problem.

O czym jeszcze powinnaś/powinieneś wiedzieć ?
Pamiętaj o tym, że korzystając z naszych serwisów wyrażasz zgodę, czyli świadomie, bezpośrednio i dobrowolnie pozwalasz Haftonline.pl i Administratorowi danych osobowych na przetwarzanie Twoich danych osobowych! Koniecznie zapoznaj się z zasadami opisanymi w niniejszej Polityce Prywatności.

Jeżeli interesują Cię zagadnienia ochrony danych osobowych lub chciałabyś/ chciałbyś lepiej poznać przysługujące Tobie prawa koniecznie odwiedź stronę Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych: www.giodo.gov.pl

Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowości